K u r u m s a l /

Eğitimlerimiz

TEORİK EĞİTİM

Sürücü kurslarında zorunlu olan dersler 16 saat Trafik ve Çevre Bilgisi, 4 saat Trafik Adabı, 8 Saat İlk Yardım, 6 Saat Motor ve Araç Tekniği derslerinden oluşur. Alanında uzman öğretmenler ve modern ders araç ve gereçleri ile donanımlı dersliklerimizde, günlük uygulamaları içeren derslerimiz, sık sık yapılan deneme sınavları ve dokümanlarla desteklenmektedir. Büyük bir titizlikle yapılan merkezi sistem sınavlarında il ve ülke çapında kursiyerlerimizin gösterdiği başarı, teorik derslere verdiğimiz önemin bir sonucudur. Teorik derslerimize, hafta içi gündüz, hafta içi akşam ve hafta sonu guruplarımız arasında tercihiniz doğrultusunda istediğiniz gurupta katılabilirsiniz.

DİREKSİYON EĞİTİMİ

Teorik derslerini tamamlayan kursiyerlerimiz, direksiyon eğitimlerine başlarlar. Direksiyon eğitimlerimizin sağlıklı ve konforlu bir ortamda gerçekleştirilebilmesi için, Tuzcu Mahallesinde tam donanımlı bir eğitim pistimiz ve sınavların yapıldığı Yıldızkent semtinde sabit bir tesisimiz vardır.

Tuzcu Köyü mevkiinde bulunan, Türkiye genelindeki en büyük ve en donanımlı sürücü eğitim pistlerinden birisi Tema Sürücü Kurslarının sahibi olduğu, 22.000 m2'lik eğitim pistidir. Araç kullanmayı hiç bilmeyen kursiyerlerimiz, akan trafikte var olan tehlikelere maruz kalmadan, eğitim pistimizde ön bilgileri aldıktan sonra, akan trafiğe çıkarılmakta ve tehlikeler minimize edilmeye çalışılmaktadır. Eğitim pistimizde, taşıt veya trafik korkusu olan kursiyerlerimiz için, simülatör cihazı da bulunmakta olup, taşıt veya trafik korkusu olan kursiyerlerimiz direksiyon eğitimine başlamadan önce simülatör eğitimine alınmakta ve bu cihazlar vasıtasıyla korkuları yenilmeye çalışılmaktadır.

Eğitim pistimizde, alanında uzmanlaşmış, usta öğreticilerimiz nezaretinde, çift fren ve debriyaj sistemine sahip, tüm güvenlik önlemleri alınmış olan ve tamamı yeni modelli olan araçlarımızla yapılan uygulama eğitimlerimiz, şehir içi akan trafiğinde devam etmektedir. Eğitim Pisti ve sınav alanı çalışma tesislerimize gidiş ve dönüşlerde ücretsiz servis aracımız, sizi şehir içinden alır ve çalışma bitiminde şehir içine bırakır.

ÖZEL BAYAN GRUPLARI

Ev hanımlarına özel bu gruplarımızın teorik dersleri, hafta içi günlerde 14:00 ile 17:00 saatleri arasındadır. Bu gruptaki kursiyerlerin tamamı bayanlardan oluşur. Özel Servis aracımız ders süresince, sizi evinizden alır ve ders bitiminde evinize geri bırakır. Eşlerinizin işte ve çocuklarınızın okulda olduğu zaman dilimine denk getirilmiş olan bu programda, derslerinizi sıkılmadan alacağınız bir ortam oluşturulmuştur.

ÖZEL DİREKSİYON DERSLERİ

Kursumuzda sürücü belgesine sahip olduğu halde, trafiğe çıkamayanlar için mevcut korkuları yenmek doğrultusunda simülatör eğitimi ve şehir içi trafiğe alıştırma eğitimleri de verilmektedir.